MÖBLER / Skåp & hyllor / VägghörnskÃ¥p 14808519

nr 1480 8519

Vägghörnskåp

1800-tal. Bredd: 75, djup: 50 cm, höjd: 92 cm, saknar nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 19:09:17

29/7 07:56:39 1      Vinnande bud